В основі створення фізкультурно-спортивного товариства "ГРАД ПОДІЛ" та основною ідеєю діяльності, закладено підняття рівня культури спорту серед підростаючого покоління. Зокрема молоді шкільного віку.

Спорт, як культура та невід'ємна частина нашого життя, саме в цьому віці, може й повинен стати основою для побудови поглядів на здоровий спосіб існування.

Мета кожної держави, це здорова нація, а без прищепленої ідеї та втілення в життя роботи з молоддю, результат сам не з'явиться. Звідси й висновок, що планові тренування та робота зі свідомістю підростаючого покоління щодо правильного розподілу фізичних навантажень, безсумнівно дасть позитивний результат в побудові здорового суспільства.

Різноманітність спортивної діяльності, так само є однією з цілей нашого спорт-клубу. Хтось добре плаває, а у когось краще з футболом, а хтось сильний в єдиноборствах і тут вступає в силу тренерський професіоналізм та майстерність. Це є другим й одним з найголовніших завдань клубу.

Підібрати та забезпечити грамотний тренерський склад і в свою чергу забезпечити тренера, всім необхідним для виховання та передачі спортивних навичок молоді. У процесі й з часом, навчання тренерського складу, з підвищенням курсів кваліфікації для них самих, в навчальних класах клубу.

Різноманітність видів спорту, дає нам потенціал для вибору в направлені учнів, саме в те русло, в якому вони покажуть максимальний спортивний результат. Для цього й створені різні групи і спортивні підрозділи на базі нашого спорт-клубу. Проведення змагань та турнірів, як національного, так і міжнародного масштабу, так само є однією з основних цілей нашої діяльності. Адже результат роботи колективу, можна побачити тільки в прямому спортивному зіткненні тих що змагаються. І ми вже багато років займаємося цим професійно, піднімаючи рівень спорту й престиж України на міжнародній арені. Ми розвиваємося і зростаємо. Адже погляди, а так само співвідношення духу і тіла - ключ до визначення людської ідентичності. І саме СПОРТ - один з головних помічників знайти цей ключ.